BLOG.SIMPO.EE
Kui tavalise kinnisvara pildistamise puhul tehakse pildid üldiselt üksikutest punktidest, siis 3D virtuaaltuuri puhul tuleb panna punktid iga 1.5 -2 meetri tagant, ning need peavad olema omavahel nähtavad.
Seega ruumi skaneerimise punkte on kordades rohkem ning ruumi skaneerimine võtab aega. Mida suurem on projekt, seda rohkem on neid punkte. Pärast punkti skaneerimist tuleb 3D skänner tõsta järgmisesse punkti, ja nii tuleb liikuda läbi kõikide ruumide. Et liikuda ühest ruumist teise, siis tuleb esmalt 3D skänner panna ühele poole ust ja siis järgmise sammuna kohe teisele poole uksepiita, et saaks punktipilvedena ruumid omavahel ära siduda.
Sageli aga ei seisa uksed lahti või neid ei ole võimalik fikseerida, seega üheks olulisemaks töövahendiks on uksestopper või uksetõkis. Ühest ruumist teise ruumi käigu vedamisel ei ole võimalik käiku vedada kui uks pidevalt statiivile peale vajub.
Käiku lähevad kõik võimalikud vahendid, et uks oleks fikseeritud. Tavaline silikoonist ja madal uksetõkis hoiab kinni lävepakuta ust, aga sageli välisuste puhul tuleb kasutada kive, et see paigal püsiks.
POPULAARSEMAD POSTITUSED
12% rohkem broneeringuid tänu 3D tuuridele
3D tuurid on tõestanud end tõhusana tööriistana, mis aitab suurendada broneeringute arvu.
Suured aknad ja nutikas disain muudavad LUMIIR-i helgeks ja avaraks kohaks, kus valitseb rahu, mugavus ning stiilipuhtus.
Lihtsaim viis tutvustada oma kinnisvara - SIMPO.EE